Головна / Services

Послуги

ІТ рішення

Приватна хмара

Приватні хмарні рішення в Швейцарії для різних компаній: безпека та захист даних на вищому рівні

Хмарні технології вже давно стали необхідною складовою для бізнесу будь-якого розміру. Вони дозволяють компаніям зменшити витрати на обладнання та програмне забезпечення, покращити доступність даних та забезпечити більшу гнучкість роботи. Однак, насамперед, хмарні технології дозволяють забезпечити захист даних та безпеку бізнесу.

Абонентське обслуговування IT інфраструктури

Сучасні ринкові реалії досить динамічні, будь-які зміни можуть суттєво вплинути на рентабельність всього підприємства. Кожен керівник щодня займається вирішенням двох глобальних завдань – як максимально збільшити прибуток підприємства, скоротивши, при цьому, витрати до мінімуму. Ефективне управління підприємством в нинішніх реаліях вимагає обов’язкової наявності оптимально реалізованої ІТ-інфраструктури.

Оренда виділеного сервера

Виділений сервер в Європі забезпечить вашому ресурсу якість і стабільність роботи і максимальний захист від DDOS-атак. На ваш вибір: оренда сервера в Німеччині, сервер в Нідерландах.

Аутсорсинг ІТ-інфраструктури

Компанія «Vamark» успішно надає своїм клієнтам якісні ІТ-послуги (Аутсорсинг ІТ-інфраструктури) протягом багатьох років (it обслуговування офісів).

Ми співпрацюємо тільки з висококласними і досвідченими ІТ-фахівцями, послуги яких пропонуємо своїм клієнтам. Ми не тільки оперативно проведемо детальний аналіз ринку пропозицій передових виробників комп’ютерного обладнання і сфери діяльності Вашого підприємства, а й підберемо ідеальний для Вас варіант в оптимальному співвідношенні доступної ціни і високої якості. Ми допоможемо захистити Ваш офіс від незапланованих збоїв роботи комп’ютерного обладнання. Абонентське it обслуговування офісів (в тому числі і аутсорсинг ІТ-інфраструктури) нашими фахівцями – гарантія швидкого вирішення і усунення навіть найскладніших проблем, що виникають в роботі комп’ютерів.

Дистанційна технічна підтримка

Дистанційна технічна підтримка – одна з послуг, яку надає компанія “Vamark”. Послуги з аутсорсингу вилученої технічної підтримки та адміністрування робочих місць користувачів, мережевої і телекомунікаційної інфраструктури, серверного обладнання та інше допоможуть знизити витрати і убезпечать роботу вашої організації в області ІТ.

Абонентське обслуговування серверів

Компанія Vamark пропонує послуги з установки, настройки серверів, а так само Абонентське обслуговування серверів в Україні на платформах як Unix, так і Windows. Наші фахівці ретельно проаналізують всі ваші вимоги і завдання і запропонують Вам найоптимальнішу конфігурацію обладнання, налаштують і оптимізують роботу Вашого сервера.

Системи безпеки

Системи безпеки і відеоспостереження

Спираючись на багаторічний досвід виконання проектів різної складності і застосовуючи найкращі практики побудови корпоративних мереж, компанія Вамарк надає ряд послуг, що дозволяють організувати правильну побудову і розвиток інформаційної мережі підприємства.

Найчастіше інформаційні мережі є «вузьким місцем», яке не дозволяє ІТ-інфраструктурі відповідати поточним вимогам бізнесу, ускладнює запуск нових ІТ-сервісів і перешкоджає подальшому розвитку підприємства.

Побудова і розвиток ефективної, надійної і безпечної інформаційної мережі можлива лише за участі досвідчених фахівців з високим рівнем компетенцій і вимагає залучення кваліфікованого інтегратора, здатного взяти на себе всю відповідальність за кінцевий результат. Погляд з боку дозволяє об’єктивно оцінити вимоги бізнесу до мереж підприємства і забезпечити повну відповідність цим вимогам з урахуванням стратегії розвитку ІТ.

Установка системи контролю доступу

Контроль і управління доступом (СКУД) є ключовим елементом сьогоднішньої безпеки. Зростаюча потреба в контролі доступу до будівель і районам, більш гнучкі моделі робочого часу і обмеження механічних замків роблять сучасну і надійну систему контролю доступу незамінною. Vamark пропонує повні, надійні і масштабовані рішення для управління доступом для будь-яких додатків середнього і великого розміру.

Слабострумні мережі

Структурована кабельна система – це універсальна телекомунікаційна інфраструктура будівлі або комплексу будівель, що забезпечує передачу сигналів всіх типів, включаючи мовні, інформаційні та відео.

Монтаж систем відеоспостереження

Технічні можливості системи відеоспостереження мають велике значення для контролю та безпеки на об’єктах, що знаходяться під охороною. За допомогою СВС Замовника відбувається загальне спостереження на місці, що знаходиться під охороною, тим самим забезпечується повний огляд відровіднлї території. Використання системи відеоспостереження здійснюється на багатьох об’єктах промислового та цивільного призначення. Найбільш поширені СВС на промислових територіях (заводи, фабрики та ін.), магазинах, складах та в громадських місцях.

Установка охоронної сигналізації

Охоронна сигналізація – це комплекс технічних засобів, що забезпечує оперативне і гарантоване повідомлення споживача про факт або спробу несанкціонованого проникнення зловмисників на територію, що охороняється, в будівлю або його окремі приміщення.

Системи домофонного зв’язку

Домофонна система — це пристрій візуального контролю за відвідувачами з переговорним трактом і функцією дистанційного керування електромагнітним або електромеханічним замком.

Монтаж і установка системи Розумний будинок

Система «Розумний будинок» – це інтеграція різних пристроїв, що використовуються в побуті щодня, в єдину централізовану і автономну систему управління.

Зв`язатись з нами
Заповнюючи форму, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності сайту