Головна / Services / Оренда виділеного сервера

Оренда виділеного сервера

Оренда виділеного сервера

Виділений сервер в Європі забезпечить вашому ресурсу якість і стабільність роботи і максимальний захист від DDOS-атак. На ваш вибір: оренда сервера в Німеччині, сервер в Нідерландах.

Які завдання вирішує виділений сервер в Європі

Розміщення 1С: Підприємство на сервері в Європі дає надійний захист конфіденційної інформації від вилучення в Україні і не дасть впливати на роботу сервера і сайту в цілому.

Дублююче обладнання за кордоном. Винос резервних копій закордон.

Бекапи, розміщені за кордоном, дозволять створити надійну інфраструктуру для стійкого бізнесу в разі втрати критичної інформації.

Резервний сервер в Європі дозволить зберегти всі дані при технічних збоїв, непередбачених відключень і візьме на себе все навантаження на період відновлення основної системи.

Переваги розміщення сервера в Європі для вашого бізнесу:

Можливість створити ресурс будь-якої тематики на орендованому сервері в Європі і не боятися, що його заблокують. Адже всі ваші дані будуть поза доступу українського законодавства, а законодавча база Європи абсолютно не звертає увагу на те, якої тематики контент розміщується на ресурсі

Підвищення видимості ресурсу в пошукових системах в майбутньому, якщо він розрахований і на європейських користувачів.

Конфіденційність – високий рівень захисту персональних даних, гарантія дотримання законодавства про захист персональних даних. Для оформлення запитуються мінімальні вимоги до особистих даних.

Сервери в Європі: Англія, Нідерланди, Німеччина, Франція. В Америці: США, Канада

Надіслати запит
Заповнюючи форму, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності сайту