Головна / Services / Абонентське обслуговування IT інфраструктури

Абонентське обслуговування IT інфраструктури

Абонентське обслуговування IT інфраструктури

Сучасні ринкові реалії досить динамічні, будь-які зміни можуть суттєво вплинути на рентабельність всього підприємства. Кожен керівник щодня займається вирішенням двох глобальних завдань – як максимально збільшити прибуток підприємства, скоротивши, при цьому, витрати до мінімуму. Ефективне управління підприємством в нинішніх реаліях вимагає обов’язкової наявності оптимально реалізованої ІТ-інфраструктури.

Компанія «Vamark» готова взяти на себе відповідальність не тільки за стан поточної ІТ-інфраструктури Вашого підприємства, а й допомогти в її подальшому розвитку і модернізації. Ми пропонуємо своїм клієнтам кваліфіковане Абонентське обслуговування офісної техніки в Києві, цілодобову підтримку і консультуємо щодо ІТ-задач.

Укладаючи з нами договір на комплексне абонентське обслуговування офісної техніки в Києві, Ви отримаєте повноцінний пакет послуг, що надається командою висококваліфікованих фахівців з інформаційних технологій. Ми оперативно і якісно вирішимо будь-які завдання, що виникають в процесі експлуатації периферійних пристроїв і персональних комп’ютерів (ПК).

Обслуговування офісної техніки в рамках укладеного договору нашими фахівцями включає в себе:

  • Регулярне проведення діагностики та профілактики стану локальної мережі і апаратного забезпечення підприємства;
  • Технічне обслуговування офісної обчислювальної техніки і мереж, підтримка їх працездатності;
  • Забезпечення повної інформаційної безпеки;
  • Якісну оптимізацію роботи локальних мереж, робочих станцій і серверів;
  • Налаштування і обслуговування серверів, налаштування мереж і мережевого устаткування, налаштування периферійних пристроїв;
  • Організацію резервного копіювання файлів і даних;
  • Організацію доступу в інтернет;
  • Виявлення та усунення неполадок в роботі комп’ютерної техніки.

Абонентське обслуговування офісної техніки та ІТ-інфраструктури фахівцями «Vamark» в Києві має масу переваг, в порівнянні з утриманням в штаті власного ІТ-фахівця і обійдеться Вам набагато дешевше – збільшення кількості користувачів ПК в офісі не спричинить за собою розширення штату співробітників, що займаються обслуговуванням ІТ-технологій. Кваліфіковані фахівці компанії «Vamark», озброєні передовими знаннями в області ІТ-технологій завжди до Ваших послуг!

Надіслати запит
Заповнюючи форму, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності сайту