Головна / Про компанію

Про компанію

Ми знаємо, як піклуватися про вашу комп'ютерну техніку

Основний напрямок діяльності компанії ВАМАРК – надання комплексного ІТ обслуговування (абонентське обслуговування техніки, грамотної ІТ підтримки, технічне обслуговування комп’ютерів, серверів, мережевого обладнання). Проектування, будівництво систем безпеки (система відеоспостереження, контролю доступу, структуровані кабельні системи, сигналізації, системи пожежної сигналізації та системи пожежного оповіщення).

В рамках абонентського обслуговування фахівці ВАМАРК надають такі ІТ послуги в Києві: створюють прості і складні ІТ-платформи, здійснюють налаштування серверів з безліччю ролей і завдань, налаштування систем резервного копіювання; Оперативно проводять монтаж будь-яких слабострумних мереж (СКС і ЛВС), проводять монтаж телефонії і всього спектру мережевого і комп’ютерного обладнання на Вашому підприємстві або в офісі; виконують проект і будівельні роботи систем– відеоспостереження, контроль доступу, структуровані кабельні системи, сигналізацію, системи пожежної сигналізації і пожежного сповіщення. Організують закупівлю і поставку необхідного обладнання, серверів необхідної комплектації, програмного забезпечення; Головним професійним інтересом нашої компанії є надати своїм клієнтам якісні ІТ послуги, підтримку ІТ-інфраструктури та ІТ безпеку в рамках абонентського обслуговування за міжнародним стандартом ITIL / ITSM.

Щодня ми прагнемо вдосконалюватися і покращувати наші знання і якість надаваних нами послуг, тому що впевнені, саме від нашого професіоналізму залежить успіх і розвиток Вашого бізнесу .Передача ІТ-сервісів на аутсорсинг нашим фахівцям дозволить Вам скоротити витрати на подальшу експлуатацію ІТ-інфраструктури більш ніж на 30% з гарантованим підвищенням якості. Одним з найважливіших елементів нашої роботи є побудова правильних і продуктивних взаємин з нашими клієнтами. Практикуючи індивідуальний підхід до кожного завдання, ми завжди готові піти Вам на зустріч і застосувати оптимальне рішення для виниклої проблеми.

Контакти
Є питання?
Наша адреса
Україна, м Київ вулиця Юрія Іллєнка, 81а
Зв`язатись з нами
Заповнюючи форму, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності сайту