Компанія Vamark пропонує послуги з установки, настройки серверів, а так само Абонентське обслуговування серверів в Україні на платформах як Unix, так і Windows. Наші фахівці ретельно проаналізують всі ваші вимоги і завдання і запропонують Вам найоптимальнішу конфігурацію обладнання, налаштують і оптимізують роботу Вашого сервера.
Що ж все таки таке абонентське обслуговування серверів? Для початку нагадаємо, що сервер – спеціальний апаратний пристрій, що використовує серверне програмне забезпечення для виконання певних завдань як віддалено (що буває найчастіше), так і локально (на місці). Будь-сервер оптимізований для роботи з іншими комп’ютерами – клієнтами. Клієнтами серверів можуть бути телефони, факси, комп’ютери, принтери та інші підключаються до інтернету пристрою. Від потужності серверів залежить, як багато інформації зможе зберігатися на серверному обладнанні.
Обслуговування та налаштування сервера проводиться системним адміністратором, який не тільки стежить за тим, щоб він коректно працював, але і робить резервне копіювання зберігаються на ньому даних і усуває виникаючі неполадки. Тобто, справність і якісна робота сервера безпосередньо залежить від професійності сисадміна.
Компанії використовують сервери для того щоб надати співробітникам доступ до загальних ресурсів і певної інформації. Багато хто помилково вважає, що мати власний сервер не обов’язково – з його функціями може впоратися звичайний комп’ютер. Таке рішення вкрай недалекоглядне, оскільки комп’ютер не розрахований на одночасне виконання безлічі завдань і запитів і в момент критичного навантаження може просто втратити всю необхідну для роботи компанії інформацію.
Тому, якщо Ви налаштовані на розвиток бізнесу, саме час задуматися про вибір відповідних серверів. Для цього необхідно розуміти, які типи серверів бувають:
Поштові. Беруть участь в прийнятті та відправленні електронної пошти. Відправлений на електронну адресу лист спочатку обробляється на поштовому сервері, де індексується адресу одержувача. У всьому процесі бере участь кілька поштових серверів, постійно обмінюючись необхідною інформацією.
Файлові. Необхідні для зберігання мережевих файлів, доступ до яких відбувається з інших комп’ютерів. Користувачі отримують можливість обмінюватися файлами (картинками, аудіо, відео) за допомогою протоколу FTP. Файловим сервером можна вважати будь-який, що має достатню для зберігання інформації дисковий простір, комп’ютер.
Веб-сервери. На них розташовані всі сайти, наявні в мережі. Виступають безпосереднім провідником між сайтом і користувачем. Отримавши запит, веб-сервер обробляють його і видають файловий або гіпертекстовий результат. По суті, саме поняття «веб-сервер» ідентичне поняттю «веб-хостинг».
Бази даних. Більшість програм використовують для роботи бази даних. Сервер бази даних забезпечує доступ до них, використовуючи систему клієнт-сервер.
Проксі-сервери. Практично те ж, що і веб-сервер, але є цілий комплекс програм, що здійснюють запити в мережі замість користувача. Проксі-сервер отримує від користувача запит і сам здійснює пошук інформації по ньому. При правильному налаштуванні серверів, користувач може перебувати в мережі анонімно, отримувати доступ до певних ресурсів і убезпечити свій комп’ютер від дій шкідливих програм.
Уявити роботу сучасної компанії без використання серверів досить важко. Від правильності вибору сервера залежить злагодженість і безперебійність функціонування всього підприємства.
Щоб отримати консультацію або більш детальну інформацію, зв’яжіться з нами за вказаними телефонами або залиште заявку.